KAVİTASYON CİHAZI

Winx Pro Extreme Kavitasyon Cihazı

2014 Yılının Kavitasyon da En İleri Teknolojisi ile Tanışın. Satılık veya Kiralık Cihaz Avantajlı Ödeme Seçenek lerini Sizlere Sunuyoruz

Kiralık Kavitasyon Cihazları ve vade seçeneklerimiz için bizimle iletişime geçin 0532 311 9369

Ultrasonun termal ve kavitasyon  cihazı özelliği derin katmanlardaki yağ hücrelerini , Radyofrekansa göre daha yüksek oranda etkiler. Çalışma prensibi,yağ hücreleri içersindeki su moleküllerinin, kavitasyon tarafından üretilen ultrasonik dalgalarla hava kabarcıklarına dönüştürülerek yağ hücrelerinin patlatılması esasına dayanır. Cilt Vücüt bakımlarında en yeni bulus WiNX-Ultrasonik kavitasyon, RF ve vakum teknolojilerini bir arada kullanan, günümüzün en gelişmiş vücut şekillendirme sistemidir.Multi-polar RF, Vakum ve Kavitasyonun Güçlü Birleşimi Multi-polar RF sistemi, ısı enerjisini elektromanyetik dalgalar aracılığı ile dermal tabakaya ileterek, derinin fizyolojik gelişimini güçlendirir. Böylelikle kavitasyon Cihazı  Selülit, vücut şekillendirme ve kollajen rejenerasyonunu alanlarında etkili tedavi seçenekleri sunar.

Kavitasyon cihazı mızın teknik özellikleri ve fonksiyonları

Bi-Polar RF, 5-10 mm derinliğindeki epidermal ve dermal tabakalardaki yağ katmanlarının metabolik fonksiyonlarını uyarır. RF ve vakum masaj bileşimi, cilt yapısında ve selülit görünümünde iyileşme meydana getirir.

Kavitasyon Cihazları Teknik Özellikler:

1: Ultra Güçlü Yağ Parçalama Baslığı:Ultra Sonik shock güçlü ses dalgasıyla yağ patlaması yapan yeni teknoloji başlık. (37Khz Kavitasyon FirekansI daha güçlüsü yok !) Ekstra güçlü yağ patlatıcı ve yağ parçalayıcı özelliği.

2: RF Vakum Özellikli Radyo Frekans Baslığı: Yağları parçalanarak çözülmesini sağlar, Lenfatik dolaşım sağlar, cildi gerginleştirir ve cildin elastikliğini artırır. Özellikle doğum sonrası sarkan Karin bölgesinde mükemmel toparlanma sağlar.

3. RF Soft Lazer ve Radyo Frekans Başlığı: Selülitli görünümü azaltır ve vücut sıklaşması sağlar.

4. Radyo Frekans RF Yüz Başlığı: Cilt gençleştirme, Lifting, Gerdirme

Ayırıntılı bilgi için Burak Sarp ile görüşebilirsiniz. 0532 311 93 69Bir Cevap Yazın