Hakkımızda

hakkimizda

Medicalaser Estetik 2005 yılında  Üsküdar’da  kuruldu.

2009 yılını yenilenme ve yapılanma yılı ilan eden şirketimiz bir çok ticareti atılımlar yapmıştır.

Aynı şirketler grubu altında Bakanlık izni ile çalışan bir Güzellik Okulu ve Güzellik salonları ve hastanler de kullanılan medikal estetik cihazlar ve 500’ü aşkın Kozmetik Ürün hizmetini sürdürmüştür.

Diğer grup şirketlerimiz.

www.medicalaser.com.tr

www.cigdemsarpakademi.com

www.acnbelgelendirme.com.tr

 

Kurucumuz lise ve üniversite eğitimini Amerika da bitirmesiyle birlikte yüksek teknik ve araştırma yeteneklerini çalışkanlığıyla birleştirerek, medikal estetik sektöründe kısa sürede Türkiye’deki söz sahibi hale gelmiş. Türkiye’nin en iyi hastaneleri ve Güzellik salonlarını referansları arasına katmıştır.

2009 yılında alınan SAMSUNG AMT ENG. Medikal cihaz distribütörlüğü sayesinde ismi duyulmuş bir çok ünlü hastaneleri de müşteri referans listesine eklemeyi başarmıştır. Medicalaser estetiğin teknik servis bölümünde yetkili işi ile gurur duyan tüm personelleri Avrupa’da distribütörü olduğu firmalarda uzman kişiler tarafından eğitimlidir. 2009 yılından itibaren, Türkiye’nin bir çok iline bayilik vererek satış ağını genişletip, bir çok ilde toplam 4 adet satış noktasını oluşturmuştur. Üsküdar, Beşiktaş, İzmir, Bursa, Gaziantep Bunun yanında, en gözde illerde ve semtlerde Medicalaser Estetik ile isim hakkı verip estetik merkezleri açmaya başlamıştır. Medicalaser Grubu, Üsküdar’daki 380 m2´lik merkez binasında bu alanda en büyük showroomlarından biriyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

MİSYONUMUZ

Medicalaser;  yaptığınız hizmetin her anını önemli kılabilmeniz ve müşterilerinize gururla hizmet verebilmeniz için; size teknolejide öncü, yenilikçi ve kulanışlı hizmet sunmak için çalışır.

VİZYONUMUZ

Sektörün yeniliklerini belirleyen bir teknoloji markası olarak,  iç pazardaki rekabetçi gücünü zirveye taşıyıp ilk akla gelen dürüst, güvenli, kaliteli markalardan biri olmaktır.

 

TEMEL DEĞERLER

Dürüstlük ve ahlak
Adaletli olmak
Topluma değer katan, çevreye duyarlı
Hoşgörülü, vefakar olmak
Örnek olmak
Kaliteli ve mükemmeliyetçi
İşi ile gurur duyan bir ekip ruhu
Müşteri odaklı yönetim anlayışı
Sürekli gelişimi markalardan biri olmaktır.